Kuriame miegamojo interjerą. Levandos

Levandu miegamasis
Viena iš svarbiausių namų erdvių neabejotinai yra miegamasis. Jame praleidžiame bene pusę savo gyvenimo, tad vien tik minkštos lovos ir patogios pagalvės nepakanka. Užbaigus dienos darbus atsipalaiduoti, o ryte naujai dienai pabusti norisi jaukiame, gerą nuotaiką spinduliuojančiame kambaryje. Tokį sukurti nėra sunku, kartais pakanka mažų interjero detalių, močiutės siūtos lovatiesės ar pasirinktos tinkamos miegamojo spalvos.

Šviesus, ryškus, pastelinis ar nuotaikingai spalvingas – kiekvienas renkasi pagal savo skonį ir poreikius. Miegamojo spalvų pasirinkimas yra svarbus dar ir dėl to, jog dažnas buvimas šiame kambaryje daro didelę įtaką mūsų psichikai. Štai kodėl šio namų kampelio interjerą partina kurti ypač kruopščiai. Naujoje rubrikoje „Miegamojo interjero spalvos“ pateiksime Jums vis kitokį spalvinį miegamojo interjero sprendimą. Tikimės, jog rasite Jums labiausiai tinkantį variantą arba pasisemsite naudingų idėjų.

Levandos

Levandų spalva kambariui suteiks išskirtinės elegancijos ir stiliaus pojūtį. Tokiame kambaryje tiek žiemą, tiek vasarą jausite gaivaus pavasario nuotaiką. Levandų spalvą patartina derinti su pastelinėmis ar tamsesnėmis, tačiau ne per daug intensyviomis spalvomis. Mažos interjero detalės miegamajam suteiks charakterio, ypač derės senoviniai aksesuarai, tokie kaip krėslas, pufas ar kiti vintažiniai elementai. Miegamajame levandų spalvą patariama rinktis svajotojams, elegancijos ir originalumo harmonijos ieškantiems žmonėms.

Levandu miegamasis

Levandu miegamasis

Levandu miegamasis

Levandu miegamasis

Levandu miegamasis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>