Brangiam žmogui – saldus miegas dovanų

saldus miegas dovanu 1

Kaip nepasiduoti artėjančių žiemos švenčių karštinei ir artimiesiems padovanoti tikrai naudingų ir mielų dovanų?

PatalynesPasaulis.lt Jums pasufleruos kaip tai padaryti, tad pasidarykite arbatos, įsisiauskite į šiltą chalatą ir perskaitykite keletą patarimų.

Pirmiausia susidarykite žmonių sąrašą, kuriems planuojate įteikti dovanas, taip pat pasirūpinkite keliomis papildomis dovanomis – jei kartais kažką būsite pamiršę arba netikėtai gausite dovanų iš tų, iš kurių nesitikėjote.

Galvokite apie artimus žmones
Prie sąrašo susišymėkite dovanų idėjas, kurios galėtų nustebinti Jums brangų žmogų. Pirkite tik tai, ką patys džiaugtumėtės gavę. Aišku, šioje taisyklėje yra išimčių: kartą gimtadienio proga gavau auskarus. Atrodo tikrai šauni dovana, bet.. Aš nesu prasivėrusi ausų!!! Ir tai tikrai nebuvo dovana su mintim – “prasiverk”, nes atsimenu tiek savo, tiek dovanojusiosios veido išraiškas – buvo šiek tiek nepatogu ir ne itin jauku :) Kad tokių kuriozų nenutiktų ir Jums – dovanas būtina rinkti kruopščiai ir atsakingai, galvojant apie žmogų, kuriam ji bus skirta.

Neperdovanokite dovanų, kurios Jums nepatiko
Jei nepatiko Jums, kodėl turėtų patikti kitiems? Į juodąjį dovanų sąrašą būtų galima įtraukti įvairias statulėles su žiemos švenčių atributika. Šios šventės juk prabėga taip greit, o paskui marmurinis Kalėdų senelis mėnesių mėnesiams liks tūnoti atokiausiame namų kampelyje.

Klausykitės draugų ir būkite originalūs!
Susitikus su draugu ar drauge nuolat girdite, kad dėl Jums brangus žmogus neturi net kada padoriai išsimiegoti? Padovanokite jiems naują pagalvę! Tikėtina, kad miego kokybė pagerės ir bičiulis tikrai Jums liks dėkingas.

Ką, kam ir kodėl geriausia dovanoti:

Šilčiausiai ir labai brangūs žmonės mūsų gyvenime – tai seneliai! Nustebinkite juos šilta vilnos antklode! Ji itin maloniai šildo, o tai itin aktualu vyresniame amžiuje, kai sulėtėja žmogaus kraujotaka. Be to itin teigiamai veikia sąnarių sistemą.

Tėvus turbūt pažistate geriausiai – tad tikrai žinote, kas juos gali nudžiuginti – minkštas antčiužinis, naujos pagalvės, patalynės užvalkalų komplektai ar nauja spalvinga ir stilinga lovatiesė.

Mažiesiems labai tinka ir patinka nauji užvalkalų komplektai, ypač su jų mėgiamais personažais – smurfais, Žaibu McQuenu ar senosios animacijos personažais iš filmuko NA PALAUK. Greitai pastebėsite, kad juos migdyti taps kur kas lengviau ir jie noriai skubės į lovytę sapnuoti saldžiausių sapnų.

Draugei ar draugui galite padovanoti dalelę jaukumo šaltais žiemos vakarais – minkštutėlį pledą ar chalatą, be kurio turbūt daugelis neįsivaizduoja savo rytų. Taip pat labai praktiška ir jauki dovana – rankšluosčių rinkiniai.

Tik patiems artimiausiems ir brangiausiems žmonėms galime dovanoti saldų ir kokybišką miegą – nudžiuginkite juos dovanomis iš PatalynesPasaulis.lt

P.S. Primenu, kad prekes pirktas internetu galima grąžinti ar pakeisti į kitas per 14 dienų. Tad akcentuokite tai ir artimiesiems, nes juk svarbiausia, kad jie liktų patenkinti! :)

Linkiu Jums pakilaus švenčių laukimo
Komercijos direktorė Ugnė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>