Kaip kokybiškai išsimiegoti alinant karščiams

Kaip išvengti karščio naktį
Ekspertai dalija įvairius patarimus kaip išsimiegoti per karčius: išsitiesti lovoje, vakare vengti virto bei kepto maisto, prieš miegą užsiimti raminančia veikla ir panašiai. Kad ir kaip uoliai vykdome panašias instrukcijas, alinančio karščio nakties metu nepavyksta išvengti, tad dėl to labai kenčia miego kokybė. Mes pateikiame keletą patarimų iš savo profesinės pusės, juk miegas – tai mūsų stichija. Štai į ką, norint kokybiškai išsimiegoti karštą vasaros naktį, labiausiai reiktų atkreipti dėmesį:

Čiužinys

Pirmiausia klausimas Jums: ar išnaudojate savo čiužinio galimybes? Daugelis žmonių pirkdami čiužinius renkasi įdėmiai ir atsakingai, bet prabėgus tam tikram laikui, pamiršta įsigytų prekių privalumus. Patikrinkite ar Jūsų čiužinys nėra dvipusis. Dvipusiai čiužiniai dažniausiai turi minkštesnę ir kietesnę puses. Minkštesnė pusė dažniausiai gaminama iš viskoelasto ar latekso. Šios medžiagos gali būti pralaidžios orui arba ne, tačiau savaime yra linkę šiek tiek kaupti šilumą. Antroji pusė dažniausiai būna kietesnė – iš sukietinto putų poliuretano, kokoso pluošto. Vasarai rekomenduojama kietesnė čiužinio pusė, nes čiužinys ne taip apgaubia kūną, todėl miegoti bus vėsiau ir maloniau.

Antklodė

Tenka sutikti klientų, kurie net ir vasarą miega su storomis pūkinėmis antklodėmis. Nenuostabu – kiekvienas turi savo miegojimo įpročių, tačiau vasarai rekomenduojamos plonos medvilninės antklodės, ploni medvilniniai užklotai, taip pat nepakeičiamos yra ir šilko antklodės. Žinoma, paprasčiausia išeitis – miegoti apsiklojus tik su antklodės užvalkalu ar paklode.

Užvalkalų komplektai

Jei turite sintetinių patalynės užvalkalų – net nedvejodami kiškite juos į giliausią spintos kampą, nes vasarai tai pats prasčiausias parinkimas. Tobulas sprendimas yra satino (100 proc. medvilnės) patalynės užvalkalų komplektai. Satinas išgaunamas naudojant specialias technologijas, audinys suaudžiamas tankiau, tačiau jis mažiau pašiauštas, tad su jais miegoti yra kur kas vėsiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>