Kaip išsirinkti patalynės užvalkalų komplektus

Pagalvių karas

Žmogus net trečdalį savo gyvenimo pramiega, tad itin svarbu pasistengti, kad miegas būtų kokybiškas. Tinkamai parinkta patalynė – vienas svarbiausių gero miego elementų. Pateikiame keletą patarimų, į kuriuos reikėtų atsižvelgi norint išsirinkti naują patalynės užvalkalų komplektą.

Medžiaga: Pats populiariausias patalynės užvalkalų audinys – medvilnė bei jos atmainos: satinas, drobė, flanelė ir kiti. Tačiau ir be jos dar yra daugybė kitų audinių, skirtų saldžiam nakties miegui. Patalynė iš satino, lino bei šilko idealiai tiks vasarai, kadangi padės išsklaidyti drėgmę bei suteiks kūnui vėsos, o žiemą – iš flanelės ar frotino medžiagų, kurios kūnui suteiks šilumos. Norintys sutaupyti gali ir rinktis ir Sintetinio pluošto patalynės užvalkalus.

Patalynės dydis: Vargu, ar verta priminti, bet norint išsirinkti patalynę, reikia žinoti lovos išmatavimus. Tinkamai pasirinkti matmenys užtikrins, kad ryte neteks atsibusti ant susisukusios paklodės ir apsiklojus tik įsivaizduojama antklode, o pagalvė dėl per mažų užvalkalų išmatavimų nebus sutrombuota ir neprapras savo savybių. Beje, verta žinoti, kad suklydus ir įsigijus ne tų išmatavimų patalynės užvalkalų komplektą, jo grąžinti negalėsite net nė karto nenaudoję, kadangi patalynė priklauso higienos prekių grupei. Grąžinti ar pakeisti galėsite tik internetu įsigytą patalynę.

Spalvos ir raštai: Skirtingos patalynės spalvos bei raštai skirtingai paveikia mūsų emocijas bei miegą, tad renkantis naują užvalkalų komplektą, derėtų apsvarstyti, kokių potyrių norėtumėte. Be to, naujos spalvos pagyvins Jūsų miegamąjį.

Priežiūra: Perkant naujus užvalkalus pasvarstykite, ir apie jų priežiūrą – juk norėsite kad jie atrodytų gražiai bei tarnautų ilgai. Medvilninių užvalkalų negalima chemiškai valyti. Juos geriausia skalbti šiltame vandenyje nenaudojant baliklių. Sintetinio pluošto patalynę itin lengva prižiūrėti – ją paprasta plauti, ji greitai išdžiūna, tinka ir alergiškiems žmonėms. Pūkiniams ar vilnoniams patalams rekomenduojamas reguliarus vedinimas bei cheminis valymas.

Komplektas ar atskiri vienetai: Rinkdamiesi naują patalynę taip pat turėtumėte pagalvoti, ar Jums reikia viso komplekto, ar atskirų vienetų. Tiek vienas tiek kitas pirkinys turi savų privalumų. Įsigyjant visą komplektą sutaupoma daugiau pinigų, bei atsikratoma galvos skausmo, ieškant kitų tarpusavyje derančių dalių. Kita vertus, pirkdami atskirus vienetus galite įsigyti tik tas prekes, kurių Jums tuo metu reikia, bei individualizuoti savo užvalkalus pagal skonį bei nuotaiką.

Tinkamai parinkta patalynė – vienas saldaus ir kokybiško miego garantų. Renkantis ją reikėtų atsižvelgti į jos medžiagą, dydį, spalvas bei priežiūros būdą. Idealiai Jūsų norus atitinkanti patalynė leis kiekvieną naktį nukeliauti į tyrų sapnų šalį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>